Publikujte knihu – ihned a zdarma
559 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 17 150
Rok vydání: 2018
ISBN: 978-80-7504-496-9
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Pražské jaro 1968

Pražské jaro 1968 je souhrnná publikace o reformně komunistických údalostech v Ćeskoslovensku. Autor klade důraz na faktografii a připomíná si padesát let od československého socialismu s lidskou tváří a od jeho porážky.

Pavel Rybák

Jsem Pavel Rybák, narozen v Ostravě. Mám gymnaziální maturitní vzdělání, pracuji jako dělník. Působím jako autor odborných textů, společenských románů, v poslední době také milostných. Nejprve se mi podařilo publikovat v internetových časopisech mé politicko-ekonomické články, to byly mé autorské počátky. Poté jsem se rozhodl publikovat samostatně, tak je tomu dodnes. Své dosavadní texty jsem zveřejnil zde https://www.bookrix.com/-qa150358bdbb245/books.html.
Proč si koupit tuto knihu ?
Letos uplyne padesát let od Pražského jara a od sovětské ozbrojené invaze v Československu. Měli bychom si udržovat vědomosti právě k tomuto tématu, neboť české demokratické vlády od roku 1990 byly značně laxní v tomto směru. Můžeme poznat zajímavé pravdivé příběhy veřejně známých osobností jakou například byl zvláštní komunistický politik Alexander Dubček a jeho spolupracovníci. Po přečtení této knihy můžeme rozluštit hádanku, zda je něco mezi demokracii a diktaturou nebo vůbec nic. Určitě bychom si měli zapamatovat osudy lidí z roku 1968 a chovat k nim respekt, zaslouží si to.
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.