Publikujte knihu – ihned a zdarma
558 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 5 635
Rok vydání: 2018
ISBN: 978-80-7504-497-6
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Romantický výlet v Praze

Tentokrát se jedná o nevšední lyrický příběh, v němž poznáme nejen turistickou prohlídku Prahy se všemi význačnými historickými památkami, nýbrž také prožijeme více než přátelský vztah mladého zvídavého muže a mírně starší životem zkušenější stále však pohledné inteligentní dámy. Náhodně se potkají na ostravském hlavním nádraží při konzumaci kávičky z automatu, náhle se však jejich cesty životně spojí, oba společně odcestují vláčkem do Prahy. Mladý pán zvolil turistický pobyt v českém hlavním městě především k odpočinku a inspiraci, zatímco dáma v letech se vracela ze služební cesty. Ve vlaku se vzájemně poznali, mladý pán získal přátelské ubytování. V Praze na ně čeká mnoho turistů, nýbrž také slušná řádka neposedných nekřesťansky zvědavých. Skutečně zažijí spolu mnoho nevšedního nejen co do turistického významu. Mladík vyhoví nabídce své přítelkyně a setrvá u ní.
 

Pavel Rybák

Jsem Pavel Rybák, narozen v Ostravě. Mám gymnaziální maturitní vzdělání, pracuji jako dělník. Působím jako autor odborných textů, společenských románů, v poslední době také milostných. Nejprve se mi podařilo publikovat v internetových časopisech mé politicko-ekonomické články, to byly mé autorské počátky. Poté jsem se rozhodl publikovat samostatně, tak je tomu dodnes. Své dosavadní texty jsem zveřejnil zde https://www.bookrix.com/-qa150358bdbb245/books.html.
Proč si koupit tuto knihu ?
Poznáme kulturní poklady hlavního města Prahy

Prožijeme bohatý romantický příběh dvou rozdílných lidí, mladého stydlivého muže a sebejisté ženy v letech

Posoudíme nevšední epizody o zajímavých lidech v Praze
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image V letech bezčasí Řezanka Marek Počet slov: 4.648 85,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky Šindlerová /Sidy/ Jindřiška Počet slov: 2.956 60,00 Kč Ukázka z knihy   Book image PANDORINA SKRINKA Pižurný Anton Andrej Počet slov: 6.251 31,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.