Publikujte knihu – ihned a zdarma
574 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 13 597
Rok vydání: 2019
ISBN: 978-80-7504-545-4
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 80,00 Kč

Školní zvyky a rituály

Tato práce s názvem „Školní zvyky a rituály“ byla původně zpracována jako závěrečná práce v rámci absolvování vzdělávacího programu „Studium pedagogiky“.
Práce nakonec nebyla komisí přijata, protože při jejím čtení nikdo neusnul. Z připomínek vyplynulo jediné. Závěrečná práce musí být nudná, strohá, prosycená tabulkami a přesycená údaji, které nikdo nečte a nemůže ověřit. Ideální je, když ji autor poskládá z citátů jiných autorů, které ovšem musí uvést v seznamu literatury, aby nemohl být nařčen z plagiátorství. Pak už je celkem jedno, zda jediný původní údaj autora je jeho podpis.

Vladimír Kryštof

Narodil jsem se. Žiju. Občas píšu, z toho velmi často hodně. Je mi jedno co napíšu. Poezii, prózu, eseje... Nemám rád pohádky a blbce. O blbcích se dobře píše. Psaní bylo moje předsevzetí k nějakým narozeninám. Asi tak patnáctým. Dodnes jsem vyhodil pouze dvě básně - byly budovatelské. Dodnes mě to mrzí, rád bych se jim s odstupem času zasmál. Když to takhle půjde dál, praskne nám pod návalem papíru barák.
Proč si koupit tuto knihu ?
MOžná se dozvíte něco, co jste doteď netušili. Nebo taky ne.
80,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.