Publikujte knihu – ihned a zdarma
564 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 1 869
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-7504-588-1
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 150,00 Kč

Slzy slov

Sbírka básní, která vznikala v průběhu několika let, odráží vývoj dospívajícího člověka, který se snaží popasovat se světem. Láska je mocná čarodějka a ještě mocnější inspirace. Není tedy divu, že se většina básní věnuje právě zamilování, ať už šťastnému, či nešťastnému.
Věřím, že niterný projev, kterým tyto básně jsou, čtenáře zaujme.

Marian Ingenuo

Od malička mě to táhlo k umění, nejdříve ve formě hudby a později i k literatuře. Před pár lety jsem začal psát a myslím, že by mé výtvory mohly spatřit světlo světa.
Pokud vás zajímá poezie, která ještě opravdu je poezií, tak jak ji vnímali mistři své doby, jste na správném místě. Podpořte mladého autora a počtěte si u šálku čaje..
Proč si koupit tuto knihu ?
Pokud máte rádi poezii a básně, co se opravdu rýmují, jste na správném místě. Podpořte mladého autora a získejte tak jedinečnou sbírku. Pokud bude úspěšná, můžete se těšit na další. Za všechna zakoupení velmi děkuji.
150,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image V letech bezčasí Řezanka Marek Počet slov: 4.648 85,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky Šindlerová /Sidy/ Jindřiška Počet slov: 2.956 60,00 Kč Ukázka z knihy   Book image PANDORINA SKRINKA Pižurný Anton Andrej Počet slov: 6.251 31,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.