Publikujte knihu – ihned a zdarma
566 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-87848-26-4
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 77,00 Kč

Tyrkysová labuť

Tyrkysová labuť je emotivní příběh o lásce, touze, hledání, o snech a toleranci, o rodičích a dětech, o vztazích heterosexuálních i homosexuálních.

Ústředním motivem knihy je lesbická láska dvou dívek, které se náhodně potkávají jednoho deštivého letního dne. Letní romance přerůstá v silný vztah, do kterého se prolínají zážitky z minulého života jedné z dívek. Nastává kolotoč zvratů spoutaný spletitými sítěmi vztahů a vzájemných souvislostí, které mají kořeny v dávné minulosti. Náhody neexistují a vše do sebe zapadá jako jednotlivé barevné střípky kaleidoskopu. Touha po dítěti a problematika adopce dětí homosexuálními páry se stávají jedním z hlavních střípků mozaiky.

Tyrkysová labuť je symbolem hledání a touhy po zdánlivě neuskutečnitelných snech...

Autorka ilustrace obálky je Viollet Piekielnická.
http://violletcz.deviantart.com/

Taťána Kročková

Autorka je externí redaktorkou webových i tištěných magazínů, zabývá se zdravou výživou a alternativním životním stylem, výživovým poradenstvím, výkladem snů a astrologií. V roce 2010 na vlastní náklady vydala sbírku básní Proudy a novelku Mimo prostor a čas.

www.osnech.cz

Proč si koupit tuto knihu ?
Protože je v ní guláš emocí, vztahových, osobních i rodinných problémů, sexuálních orientací, slz i smíchu. Může být četbou jak pro dospívající slečny, tak pro jejich matky, otce a dokonce i regresní terapeuty.
77,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 1 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.