Publikujte knihu – ihned a zdarma
566 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 27 373
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-87887-61-5
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 66,00 Kč

Mimo prostor a čas

Rozvedená redaktorka Anna žijící sama se svou malou dcerkou se pouští do psaní nového románu a netuší, jakým způsobem ovlivní postavy z knihy její vlastní život. Hlavními hrdiny Annina románu odehrávajícího se v druhé polovině 19.století je bylinkářka a porodní bába Alžběta a chlapec Adam, jehož původ je obestřen tajemstvím. V napínavém mystickém milostném příběhu, jehož hlavním motivem je cestování časem, se všechny reálné i Anniny smýšlené románové postavy setkávají v jedné společné realitě.

Taťána Kročková

Autorka je externí redaktorkou webových i tištěných magazínů, zabývá se zdravou výživou a alternativním životním stylem, výživovým poradenstvím, výkladem snů a astrologií. V roce 2010 na vlastní náklady vydala sbírku básní Proudy a novelku Mimo prostor a čas.

www.osnech.cz

Proč si koupit tuto knihu ?
Kamenná zeď obrostlá mechem a nasáklá včerejším deštěm a možná i slzami staletí voněla temnotou v tiché noci, která by jistě mohla být svědkem tajných schůzek milenců, mrouskání koček, neklidných nohou potulného zlodějíčka nebo dokonce zločinu. Mech, který pokrýval značnou část kamene, zářil v měsíčním světle jako bílé zlato. Vzduch byl prosycen nasládlým pachem vlhké půdy a stopami osudových příslibů. Onen kamenný kus zdánlivě neživé hmoty měl tu moc vnímat veškeré dění kolem sebe a dokázal si zapamatovat každou vteřinu z nekonečného množství minulého či budoucího času.

Na zídce seděl chlapec ve špinavé režné košili a pískal na flétnu, kterou si vyřezal z vrbového proutí. V kapse roztrhaných kalhot schovával nožík. Jedinou věc, kterou kdy vlastnil. Bosýma nohama rozedřenýma do krve se opíral o chladivý vlhký mech na zdi. Jako by to byl hedvábný polštář, na kterém si mohou odpočinout po dlouhé a náročné cestě.
66,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.