Publikujte knihu – ihned a zdarma
558 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 5 789
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7504-160-9
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 99,00 Kč

Tok energie, oblast PENÍZE

V knize najdete ve zkratce popsán, jak energetický tok peněz, tak také jak jej dosáhnete nebo i to, zda jste na jeho vibracích nebo ne. Najdete zde také mnoho příkladných objasnění, co je tok peněz v praxi/jak co vnímáme, když peníze jsou a jak stejné věci vnímáme, když nejsme na vibračním toku energie peněz.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha je přínosem pro každého člověka, který chce vylepšit svůj život, změnit V knize najdete ve zkratce popsán, jak energetický tok peněz, tak také, jak jej dosáhnete nebo i to, zda jste na jeho vibracích nebo ne. Najdete zde také mnoho příkladných objasnění, co je tok peněz v praxi/jak co vnímáme, když peníze jsou a jak stejné věci vnímáme, když nejsme na vibračním toku energie peněz. Je zde uváděno také mnoho rozdílů, jak jednají lidé chudí a lidé bohatí. Najdete zde také návod, jak se dostat na správnou vibraci energií peněz, a také jak se na nich udržet.Kniha je určena všem, kdo chtějí změnit své příjmy.
99,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.