Publikujte knihu – ihned a zdarma
558 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 6 447
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-7504-249-1
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

ZHMOTŇOVÁNÍ PŘÁNÍ

Kniha je tu pro každého, kdo chce změnit svůj styl života, i pro ty, kdo si chtějí jen vyzkoušet, jak to funguje i na malých věcech, protože všecko co tu je a co chceme, jsou energie. Zde najdete přesný popis a krok za krokem, jak si zhmotnit to, co opravdu chcete.
Jsou zde popsány moje vlastní zkušenosti a moje vlastní poznání toho, co je to být na správné vibraci, poznání toho, jak se na této vibraci mého přání udržovat a jak využívat svou vlastní energii, aby moje přání "vystřelila, jako bomba" do vesmíru. Zde popisuji to, co jinde vám nenabízejí, najdete zde proč se vám přání neplní a co musíte změnit tak, aby jste toho dosáhli.

Marcela Abha Kunz

Marcela Abha Kunz
Se narodila v roce 1964 ve Vsetíně,kde také praktikuje svou praxi. Je Mistrem Reiki, Karunaki, Shambally, Imara, Reconnection. Pracuje s nimi v závislosti na změně vnímání klienta. Vystudovala High School University Spiritual of India – Penukonda 2012, kdy jí při absolutoriu bylo dáno její původní jméno – Abha,což v jazyku hindu znamená „zářící světlo nebo světelná záře“ a v arabštině znamená „nejvyšší bod“. Její jméno bylo nalezeno v palmových listech, kde také byla zapsána její tehdejší léčebná technika, jíž léčila už před 6000 lety v Indii.
Nyní se věnuje alternativním postupům a spisovatelské činnosti.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha je tu pro každého, kdo chce změnit svůj styl života, i pro ty, kdo si chtějí jen vyzkoušet, jak to celé funguje i na malých věcech, protože všecko co tu je a co chceme zde na Zemi, jsou energie. Zde najdete přesný popis a krok za krokem, jak si zhmotnit to, co opravdu chcete. Kniha vám popisuje to, co jinde nenajdete popsáno,konkrétně, jak co udělat a na čem to celé závisí, jak sebe udržet ve správných vibracích energií
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.