Publikujte knihu – ihned a zdarma
564 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 89 947
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-303-0
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 59,00 Kč

Přízrační - Mystické pouto

Ella tráví prázdniny u prarodičů na malebném venkově. Ve vesnici kdysi došlo k obrovské tragédii, od té doby tu ale ani pes neštěkne. Ella tak očekává, že si zde odpočine od rychlého života ve městě. Obrovsky se ale mýlí.
Ella v lese narazí na podivné procesí lidí v hábitech. Nedokáže na ně přestat myslet. Cítí, že jí k nim něco silně táhne. Odpovědi na sebe nenechají dlouho čekat.
Ella se potkává s jedním ze zahalených tváří v tvář, jde o muže jménem Timo. Ella s jeho pomocí proniká do světa naprosto výjimečných lidí. Říkají si Přízrační, protože celá staletí se nepozorovaně protloukají světem jako stíny a schovávají se před svým úhlavním nepřítelem, před Krvežíznivými, kteří dychtí jak po jejich krvi, tak po tajemném objevu, který je pod jejich ochranou. Situace se zkomplikuje, když Krvežízniví po letech usilovného pátrání konečně objeví důmyslný úkryt Přízračných.... Ella musí čelit jak útoku Krvežíznivých, tak své minulosti a dávnému prokletí, které se vznáší nad ní a nad Timem.

Petra Bajerová

59,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Urban Games Jurasek A. T. Počet slov: 62.436 89,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Brianova cesta Lipšanský Jan Počet slov: 47.743 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Žezlo Chaosu Benča Martin Počet slov: 68.328 50,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.