Publikujte knihu – ihned a zdarma
578 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 12 162
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-7504-622-2
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 89,00 Kč

Drak Balabán a Žofinka

Na začátku je první hlavní postava Žofinka, která bydlí s rodiči na samotě u lesa a tím že bydlí dál od vesnice Rotmundy, tak si nemá s kým hrát když přijde domů. Nečekaně se setká s drakem Balabánem a stanou se z nich nejlepší přátelé, zažijí spolu několik dobrodružství. Ne jednou si navzájem zachrání život. Kouzlem se dostanou do dračí země drakiády. Bohužel každá pohádka někdy musí skončit a tak v poslední kapitole se musí spolu rozloučit. Kniha není ani moc dlouhá a ani krátká. Má celkem tři kapitoly. První je o seznámení, druhá je o zmizení do drakiády a ta poslední o rozloučení, proměně a dračím souboji.

Jana Krejčová

Jsem obyčejný člověk, který miluje psaní a knihy a hlavně ráda vyprávím pohádky svému synovi. Napadlo mě proč svou fantazii nepřenést na stránky a nepodělit se tak o své příběhy i s ostatními dětmi. Je to tedy má první kniha a doufám, že tak jako mě se bude líbit není ani krátká ale ani zbytečně dlouhá. Je to pohádka akorát na usnutí dítka a ponoření se do jeho světa snů.
Proč si koupit tuto knihu ?
Myslím si že příběh je zajímavý a pro děti dostačující. Ano je to má první kniha, kterou jsem se rozhodla vydat, ale mne samotnou příběh Balabána a Žofinky natolik zaujal, že jsem se rozhodla se o něj podělit. pohádka vznikla tak, že když jsem jednou uspávala malého, tak jsem si vymyslela takový příběh, Natolik mě zaujal, že i přesto že už spal jsem nedokázala přestat a vyprávěla dál. No a pak mě napadlo ho dát na papír a pokračovat v tom dál. Takže doufám a věřím že se bude líbit.
89,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.