Publikujte knihu – ihned a zdarma
591 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 19 607
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7504-125-8
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 30,00 Kč

Povídky oceněné v soutěžích

Soubor obsahuje osm povídek - Monolog staré dámy, Pravda o Sisyfovi, Ústav mého otce, Sen, Mí kantoři, Němci, Rozkaz prezidenta republiky a Jak se z Karla stal Tomáš. Byly oceněny v literárních soutěžích Šrámkova Sobotka, Literární Varnsdorf, rozhlasové stanice Regina, časopisu Vlasta a jako povídka roku. Povídku Monolog staré dámy autor později rozšířil na novelu a následně na román, který vyšel v roce 2005 v nakladatelství Mladá fronta.

Antonín Rašek

PhDr. Antonín Rašek, 3. 2. 1935 Kralupy n/Vlt. Absolvoval vojenské gymnáziu a akademii, sloužil u letectva a byl novinářem. Vystudoval Filozofickou fakultu UK. Rigorózum ze sociologie. Po 21. srpnu 1968 z armády propuštěn. Po listopadu 1989 rehabilitován. 1990-93 náměstkem ministra obrany a ředitelem Institutu pro strategická studia. Dosáhl hodnosti generálmajora. Poté se věnoval publicistice, literatuře a výzkumu. Vydal 20 románů (Argo, Knižní klub, Mladá fronta, X-EGEM, VPK, AVIS). V nakladatelství bezvydavetele.cz vydal třicet románů, osm novel a dva soubory povídek. Román Monolog staré dámy vychází v druhém elektronickém vydání.
Proč si koupit tuto knihu ?
Z autorových povídek byla každá sedmá oceněna v některé z literárních soutěží. Všechny povídky byly časopisecky publikovány.
30,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.