Publikujte knihu – ihned a zdarma
591 nových e-knih v nabídce
Výběr měny

Způsob platby

Při platbě za e-knihy zakoupené na knižním portálu Bezvydavatele.cz je možné si vybírat z následujících platebních metod

  • platební karta (VISA nebo Master Card)
  • bankovní převod
  • PayPal účet
  • SMS-ka
  • z předem nabité Peněženky

V případě platby kartou budete během několika sekund přesměrování na platební bránu poskytovatele platebních služeb (Skrill) ke garanci bezpečné platby.

Pokud budete platit bankovním převodem, tak během několika minut obdržíte emailem fakturu - daňový doklad, která obsahuje údaje - jako jsou částka k úhradě, bankovní spojení a variabilní symbol k identifikaci platby. Zaúčtování platby bankovním převodem trvá 1-2 dny.

Při platbě z PayPal účtu budete přesměrování na webové stránky www.paypal.com, kde potvrdíte automaticky nastavené údaje k platbě.

Po připsání platby na náš účet vám zakoupené e-knihy přidáme do Knihovny a zašleme potvrzující email. Knihy si můžete okamžitě stáhnout z Knihovny do čtecího zařízení tak, že se přihlásíte k uživatelskému účtu a na záložce Moje Knihovna naleznete všechny zakoupené knihy. Knihy si můžete stahovat opakovaně, neplatí zde žádné časové omezení.

Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.