Publikujte knihu – ihned a zdarma
591 nových e-knih v nabídce
Výběr měny

Recenze

Recenze vaší knihy napsaná čtenáři může být jedním z důležitých prvků vedoucích k úspěchu, neboť diskusní fórum nad vaším literárním dílem určitě přitáhne pozornost dalších potenciálních čtenářů.

Recenze by neměla být pouhým shrnutím, zda se nám kniha líbila či nikoli, ale musíme také zdůvodnit proč. Při psaní recenzí uvítáme váš upřímný názor o knize – ať pozitivní nebo negativní. Recenze by neměla být příliš krátká ani příliš dlouhá, v rozsahu od alespoň 20 slov do nejvíce 5.000 slov.

Mohou autoři napsat recenzi jiného autora?
Ano a velmi uvítáme hodnocení autorů mezi sebou navzájem, avšak pokud je autor recenze v osobním vztahu s autorem knihy nebo se podílel na tvorbě knihy, kterou hodnotí, jako spoluautor, editor, ilustrátor apod., takovou situaci musíme přezkoumat  a vyhodnotit, zda je oprávněn napsat recenzi této knihy.

Mohu si jako autor napsat recenzi vlastní knihy?
Ne, jako autor si nemůže napsat recenzi vlastní knihy, autoři musí využít jiné možnosti, jak komunikovat se svými čtenáři.

Mohu požádat někoho z rodiny nebo přátel, aby napsal recenzi mojí knihy?
Ne, nedovolujeme členům rodiny, příbuzným nebo přátelům, aby napsali recenzi vaší knihy. Recenze čtenářů jsou určeny k poskytování objektivní zpětné vazby pro další možné čtenáře a osoby blízké nebo přátelé sdělují příliš subjektivní názory.

Mohu někomu zaplatit, aby napsal recenzi mojí knihy?
Ne, nedovolujeme žádnou možnost finanční odměny za napsání recenze knihy.

Na webových stránkách byla odstraněna recenze mojí knihy - z jakého důvodu?
Recenze čtenářů mohou být odstraněny z těchto důvodů:

  • recenze používala vulgární, obscénní výrazy nebo útočila na autora knihy
  • recenze obsahovala reklamní sdělení, kontaktní údaje jako telefonní čísla, poštovní adresy, emailové adresy nebo webové stránky
  • čtenář, který napsal recenzi, ji následně sám odstranil
  • recenze byla napsána za účelem finanční odměny
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.