Publikujte knihu – ihned a zdarma
591 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 10 019
Rok vydání: 2015
ISBN: 978-80-7504-242-2
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 90,00 Kč

čepobití nebytí

Kniha básní

Dittmar Chmelař

Dittmar Chmelař (*1955), lékařský mikrobiolog a vysokoškolský pedagog; básník, esejista, jeden z prvních webových bloggerů v ČR, autor mnoha básnických sbírek, populárně vědeckých článků, komiksových scénářů a sci-fi povídek.
"Jsem znechucen tím, jak děsivě velké množství lidí jen zoufale komentuje směr větru místo toho, aby se oni sami snažili jak ve svém osobním životě, tak i ve veřejném prostoru přimět ho, aby foukal. Svou publikační činností, a především svými básněmi, se snažím o to, aby tomu bylo naopak".
Proč si koupit tuto knihu ?
Jsem nadšen Chmelařovou poezií. Autor má svůj charakteristický
styl psaní; erotické napětí funguje kupodivu i v tématech, jež lze nazvat celospolečenskými. Určité věci se dají napsat jen ve Slezsku či Lašsku – a tím nemyslím jen Bezruče nebo Janáčka. Řečeno s H. Matissem: „Umělec musí být upřímný, aby mohl být odvážný a aby potom mohl být pokorný“. Tím je řečeno mnohé.
Michael Lorenc
90,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 1 uživatelských recenzí
27.08.2015 alkape
čepobití nebytí

Tolik citu, až vás z toho mrazí, tolik upřímnosti, odhodlanosti, odevzdanosti a úpornosti po nalezení biologické spravedlnosti, která sice neexistuje, ale stále provokuje k nalézání, jsem ještě v žádných básních, které jsem četla, nenašla. Až u Chmelaře, poetického komentátora a prospektora naší veskrze hříšné současnosti.

Lidé si také prohlíželi
Book image V letech bezčasí Řezanka Marek Počet slov: 4.648 85,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky Šindlerová /Sidy/ Jindřiška Počet slov: 2.956 60,00 Kč Ukázka z knihy   Book image PANDORINA SKRINKA Pižurný Anton Andrej Počet slov: 6.251 31,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.