Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 22 382
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-7504-435-8
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 200,00 Kč

Hráčka nebo hračka?

Novela, prvotina, je příběhem o mladé ženě, která hledá pomyslný poslední střípek k doplnění zdánlivě dokonalé mozaiky svého života. Jednoho dne ji zaujme neznámý muž. Odtud se začíná odvíjet příběh zpočátku nevinné hry, která se postupně mění ve fyzické i psychické utrpení. Hře, která ji zprvu bavila a naplňovala, postupně propadá. Její pravidla nepozorovaně přebírá onen muž a ona mu podléhá. Měsíce žije dvojí život, kdy musí navenek maskovat, co ve svém nitru prožívá.
Prvotní oblouznění vystřídá milencova krutost a nelítostnost. Co se jí ještě líbí? Co už bolí příliš? Objevila v sobě masochistické sklony, jejichž hranice stále posunuje. Časem je zničujícím submisivním poměrem natolik zraněná a vyčerpaná, že netouží po ničem jiném, než zase žít obyčejně.
Součástí příběhu jsou i „filozofická okénka“ nad hledáním pomyslných motivů a hranic lidského jednání.


Jitka Vavrušová

Jitka Vavrušová (*1979, Brno)
• vystudovala PdF MU v Brně, obory Učitelství pro mateřské školy a Sociální pedagogika
• maminka tří kluků

.....Ošklivé káčátko ve světě lidí....
Malá labuť se snažila obstát, splnit očekávání svých nejbližších, ale vždy jí ke správnému splnění úkolu něco chybělo. Ať se snažila sebevíc.
Jednoho dne se tato šedivá labuť proměnila v sebevědomou ženu, která se rozhodla žít svůj život a neplnit už jen přání ostatních lidí, ale sny svoje. A splnit si ten největší z nich. Sen spisovatelský.

http://www.ceskohledaspisovatelky.cz/nase-spisovatelky.php

http://www.piste-povidky.cz/profil/ladygirl
http://www.bez-hranic.cz/profiles/Ladygirl/
Proč si koupit tuto knihu ?
Cílem knihy je vzbudit ve čtenářích emoce, donutit k zamyšlení nad formami lidských vztahů a jejich hloubkou. Jaký je rozdíl mezi skutečným a dnes všudypřítomným virtuálním světem? Existuje vůbec nebo se jeho hranice stírají?
200,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.