Publikujte knihu – ihned a zdarma
577 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Autor: Rosé Rose
Počet slov: 3 115
Rok vydání: 2019
ISBN: 978-80-7504-548-5
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 80,00 Kč

Dvanáct let

Dvanáct let je sbírkou poezie Rose Rosé a je vydanou prvotinou.

Básně jsou o lásce, víře, mytologii a vychází z nejhlubšího nitra, kdy pro autenticitu vyvolaného pocitu běhá až mráz po zádech a tuhne krev. Básně odráží jak hloubku poznané lásky, tak hloubku doteku smrti, která je nedílnou součástí života.

Sbírka obsahuje 38 výběrových básní z let 2010 – 2019 a většina je tématicky doprovozena fotografií umocňující pocit z recitace.

Rose Rosé

Básně vychází z mého hlubokého nitra samy od sebe už od roku 2010. Jsou o lásce, víře, mytologii. Svoji tvorbu zveřejňuji na webových stránkách Pramen touhy. Každou ze zveřejněných básní pak doprovází tématická fotografie pořízená okem mého objektivu. Tak ať se líbí, potěší a naplní tvůj život stejně, jako byl naplněn ten můj :)

Dvanáct let je sbírkou části mých básní a je mojí vydanou prvotinou.
Proč si koupit tuto knihu ?
Sbírka této poezie je o lásce, o smrti, o víře, Dvanáct let je o hlubokém životním poznání, které bylo hluboce a draze zaplaceno.

Za symbolickou cenu si zakoupíš básně s originálními fotografiemi a originálním autentickým pohledem, kde v přepočtu získáš více než u novinového stánku nebo z cizích vyprávění o povrchnosti bytí.

Dojem a emoce z přečtení budeš mít v sobě ještě dlouho poté, co knihu odložíš na své oblíbené místo pro návrat k ní stejně, jako se vracíme v myšlenkách k hezkým chvílím, které nám daly poznat lásku a hodnotu života.
80,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image V letech bezčasí Řezanka Marek Počet slov: 4.648 85,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Doteky Šindlerová /Sidy/ Jindřiška Počet slov: 2.956 60,00 Kč Ukázka z knihy   Book image čepobití nebytí Chmelař Dittmar Počet slov: 10.019 90,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.