Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 9 219
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-87848-41-7
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 40,00 Kč

JEDEN SVĚT MNOHA KULTUR

Takové informace v našem tisku nenajdete. Autentické prožitky a poznání byly sepsány v esperantu a překladatelů z tohoto jazyka abyste u nás pohledal. Zajímavé postřehy z exotického světa jistě inteligentní lidi zaujmou...

Jindřiška Drahotová

Narodila jsem se v roce 1938 v Mladé Boleslavi. Esperanto jsem se začala učit v roce 1990 samostudiem. V hnutí pracuii aktivně od roku 1996. Překládám z esperanta do češtiny a vyučuji. V roce 1999 jsem vydala svůj první překlad: Deník Luciena A. Peraire „Evropou a Asií na kole a s esperantem“. Přeložila román, cestopis: Žili na Zemi – od manželů Bruna a Maryvonne Robineau (Volvox Globator 2003), „Nebezpečný jazyk –studie o persekucích proti esperantu“ od Ulricha Linse, Maškaráda kolem smrti od Tivadara Sorose vyšlo 2014 v nakladatelství KAVA-PECH (přeloženo do řady jazyků) od stejného autora "Robinsoni na Sibiři".
Proč si koupit tuto knihu ?
Jedná se o sérii článků z mezinárodní revue MONATO vydávané v esperantu v nakladatelství Flandra Esperanto-Ligo v Antverpách v Belgii. Autoři jsou francouzští manželé Robineau. Robineau vydali o své osmileté cestě kolem světa knihu, přeloženou do řady jazyků. Články zde uvedené kniha neobsahuje, vznikly později. Kniha vyšla v papírové podobě v roce 2003 v nakladatelství Volvox Globator pod názvem: Osm let na cestách po naší planetě v překladu Jindřišky Drahotové.
40,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.