Publikujte knihu – ihned a zdarma
591 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 75 249
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7504-059-6
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 50,00 Kč

Do smrti mám chlapů dost

Po banální hádce s manželem v hotelovém pokoji na turistickém zájezdu, se hrdinka románu Romana vydá do podvečerní Neapole. Jako by si v nestřeženém okamžiku snad vzpomněla na studentská léta, přijme pozvání skupinky mladých lidí ke stolku pouliční kavárny na skleničku. Poté s nimi v dobré náladě vystřídá několik lokálů. Probudí se v cizím pokoji a čeká ji hrozivé překvapení, jaké nikdy v životě nečekala, a které se už ale stalo osudem mnoha žen. Pokud se zachrání, čeká je dlouhá doba návratu do života, i když stopy ponížení a utrpení zůstanou do jeho konce.

Antonín Rašek

PhDr. Antonín Rašek, 3. 2. 1935 Kralupy n/Vlt. Absolvoval vojenské gymnáziu a akademii, sloužil u letectva a byl novinářem. Vystudoval Filozofickou fakultu UK. Rigorózum ze sociologie. Po 21. srpnu 1968 z armády propuštěn. Po listopadu 1989 rehabilitován. 1990-93 náměstkem ministra obrany a ředitelem Institutu pro strategická studia. Dosáhl hodnosti generálmajora. Poté se věnoval publicistice, literatuře a výzkumu. Vydal 20 románů (Argo, Knižní klub, Mladá fronta, X-EGEM, VPK, AVIS). V nakladatelství bezvydavetele.cz vydal třicet románů, osm novel a dva soubory povídek. Román Monolog staré dámy vychází v druhém elektronickém vydání.
Proč si koupit tuto knihu ?
Pokud chcete spoluprožít a dozvědět se, jak po banální hádce s manželem v hotelovém pokoji na turistickém zájezdu dopadne hrdinka románu Romana, která se vydá do podvečerní Neapole. Jako by si v nestřeženém okamžiku vzpomněla na studentská léta, přijme pozvání skupinky mladých lidí ke stolku pouliční kavárny na skleničku. Poté s nimi v dobré náladě vystřídá několik lokálů. Probudí se v cizím pokoji a čeká ji překvapení, jaké nikdy v životě nečekala, a které se už ale stalo osudem mnoha žen. Pokud se zachrání, čeká je dlouhá doba návratu do života, i když stopy ponížení a utrpení zůstanou do jeho konce.
Román vyšel v roce 1995 v nakladatelství XEGEM.
50,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.