Publikujte knihu – ihned a zdarma
592 nových e-knih v nabídce
Výběr měny
fotka knihy
Počet slov: 270 724
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-7504-300-9
Formáty: PDFePUBmobi
Cena: 65,00 Kč

Jesenias- město šílenců

Píše se rok 2245. Je to doba politických, ekologických a sociálních dramatických změn. Představte si svět, kde je voda otrávená chemičkami. Kde není zeleň- jen písek a skály. Kde nezahlédnete sluneční paprsky, protože skrze hustou vrstvu smogu není možné, aby pronikly na Zemi. Kde nežije takřka žádná zvěř, protože pomřela vlivem zkažené vody, spousta z ní byla vyvražděna na pokusech v laboratořích.
Lidé se vyčlenili na dvě vrstvy- jsou buďto bohatí, anebo chudí. Buďto žijí ve vilách, nebo v ruinách. A právě z této skupiny chudiny se vyčlenili ti, kteří se stali odpůrci vládního režimu tyranie a diktatury. A aby tomu nebylo málo- vůdcem těchto lidí je dívka, která je dcerou monarchy, který řídí vše ve městě a v celém státě-mezi nimi není jen politická nevraživost, ale i osobní, neboť v rodině působil jako tyran a despota.
Příběh je složen z hlavní dějové linie a několika linii vedlejších, které jsou inspirovány zkutečnými událostmi, zmíněnými v médiích. Jména byla pozměněna.

DeBuss Maria

Několik příběhů z dřívější doby, v kombinaci s básněmi, píši již velmi dlouhou dobu takříkajíc- "do šuplíku", a rozhodla jsem se až nyní, že publikuji tento příběh, protože chci, aby působil jako jakési Memento na dnešní dobu.
Proč si koupit tuto knihu ?
Kniha byla napsána jako utopistický román, který varuje o tom, co by se mohlo stát, pokud se nezastaví ničení ekologie a pokud se nepozmění systémy, které máme živě zaryté.
65,00 Kč
Cena je včetně dodacích nákladů a DPH 21%.

Recenze a hodnocení
Průměrné hodnocení
Hodnotili 0 uživatelé, 0 uživatelských recenzí
Lidé si také prohlíželi
Book image Což takhle dát si špitál Hrbková Alena Počet slov: 56.414 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Monolog staré dámy Rašek Antonín Počet slov: 55.147 50,00 Kč Ukázka z knihy   Book image Kniha zázraků Lavay Martin Počet slov: 69.683 100,00 Kč Ukázka z knihy  
Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.